Sarën apo Lori Hoxhën, Arbana Osmani thot publikisht shefen e preferuar (FOTO LAJM)

Arbana Osmani i ka kushtuar kohë ndjekësve me përgjigjet e saj dhe zbuloi disa detaje që nuk i dinim. Ndër pyetjet që ju drejtuan nuk munguan as ato për raportin me Edin, partnerin e saj. Kur një prej ndjekësve e pyet se çfarë ka tipar të preferuar tek ai, Arbana liston: Sensin e paparë të humorit, inteligjencën dhe buzëqeshjen e bukur.

Ndërsa më tej, nuk kanë munguar as pyetjet për shefet e saj, trashëgimtaret e Top Channel, Lori Hoxha dhe Sra Hoxha.

Arbana u pyet se kë kishte të prefesruar, por diplomacia nuk mungoi në përgjigje ku me një foto të Lori Hoxhës ajo tha emrin e Sarës dhe kështu nuk i mbeti qefi asnjërës./albeu.com/


Shtuar 14.11.2021 10:50