Pushime luksoze në ishull, zhvishet Rezarta Shkurta: Po i tregoja kush është Rozafa (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta, e cila vazhdon të identifikohet për publkun shqiptar si këngëtare edhe pse prej shum vitesh ka hequr dorë është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Rezarta Shkura dhe partneri i saj Ermal Hoxha ndodhen me pushime në ishujt Maldive nga ku ka ndarë edhe foto provokuese.

Në njërën pre tyre Rezarta pozon gjysmë topless, por njësoj sa foto vënemdjen e ka marrë edhe përshkrimi i saj.

“Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush eshte Rozafa te ne”, shkruan Rezata Shkurta./albeu.com/

 


Shtuar 23.01.2023 13:18