Pse njerëzit dyshojnë që Arbana Osmani ka kryer ndërhyrje në gjoks?

Moderatorja shqiptare Arbana Osmani ndodhet me pushime në Mykonos. Së bashku me mikeshat e saj, përfshirë edhe moderatoret e njohura Xhemi Shehu e Orinda Huta, Arbana po shijojnë diellin në plazhin më të bukur të Greqisë.

Ato që ranë më shumë në sy ishin trupat e tyre, e sidomos gjoksi i Arbanës, i super komentuar nga njerëzit. Ky ndryshim ka ngjallur kureshtjen te fansat, duke aluduar se ajo mund të ketë kryer ndërhyrje në gjoks.

Disa prej komenteve:

-Ta gezosh gjoksin super mami

-Te paskan ber super pun t’a kan rregullo gjoksin

-Na vjen inat pse nuk e kemi dhe ne gjoksin pas 2 lindjeve si kto. Ca formule kan përdor?


Shtuar 21.05.2024 15:40