“Përjetova paralizë”, Beatrix Ramosaj rrëfen tmerrin e natës së shkuar (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur Beatrix Ramosaj ka përjetuar paralizë gjumi mbrëmjen e kaluar.

Vetë ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram këtë ndodhi duke theksuar se ishte traumatizuese pasi ishte vetëm në shtëpi.

“Përjetova paralizë gjumi mbrëmjen e shkuar pas një kohe shumë të gjatë dhe e kisha harruar se sa traumatizuese është kjo gjë. Akoma dhe më e keqe kur je vetëm në shtëpi”, shkruan Beatrix.


Shtuar 10.07.2021 22:33