Për herë të parë, Luizi dhe Kiara zbulojnë portretin e vajzës së tyre (FOTO)

Këngëtari dhe fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Vip” Luiz Ejlli së bashkull me moderatoren Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë të një vajze para një muaji.

Vogëlushja quhet Luna, e cila sipas çiftit ka ngjarë më shumë nga Luizi.

Ndërkohë që ditën e sotme, ato kanë postuar një video, ku shfaqen duke mbajtur vajzën në krahë, dhe për herë të parë ato kanë shuar kuriozitetin e ndjekësve duke ndarë me to portretin e Lunës.


Shtuar 30.05.2024 18:39

Tags: , ,