Nëse njerëzit shesin veshkën, Roza Lati shet kasetën e sek*it: Do isha miliardere (FOTO LAJM)

Kushedi sa herë keni dëgjuar dikë që po vuan për para të shprehet: Do shes veshkën. Epo kjo nuk është aspak Roza Lati sepse kaseta e seksit të saj kushton aq sa veshka juaj, të paktën kështu mendon moderatorja.

Roza i ka befasuar të gjithë me disa video të publikuara në Instagram, ku shfaqet nudo në një vaskë të mbushur me shkumë.

Vihet re që moderatorja tenton të mbulojë me duar pjesët intime, ndërsa bën dhe një deklaratë “të çuditshme”.

“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të seksit”, shkruan Lati në një prej videove.


Shtuar 1.06.2021 14:44