Ndryshim drastik në look, e njihni kush është këngëtarja shqiptare në foto? (FOTO LAJM)

Besa Kokëdhima njihet si një personazh që ka eksperimentuar shpesh me pamjen e saj. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi, nëpërmjet një fotografie që ka publikuar në rrjete sociale, se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve në rozë.

Këngëtarja duket shumë ndryshe me flokët e shkurtër ndërsa mban veshur dhe një fustan të zi. Artistja nuk ka dhënë detaje nëse ky ndryshim në look ka të bëjë me ndonjë projekt të ri apo është thjesht një set fotografik.

Kujtojmë që projekti më i fundit i këngëtares u publikua tre javë më parë. “Margjelo” është dueti me Garridon që e riktheu në muzikë pas disa kohësh.


Shtuar 31.05.2021 15:47