“Ndahu me të dashurin”, si ju përgjigj Fjoralba Ponari “këshillës” së ndjekëses (FOTO LAJM)

Ndonëse Fjoralba Ponari ka treguar se partnerit të saj nuk i pëlqen aspak vëmendja dhe se është person introvert, ai tashmë ka fituar simpatinë e shumë prej ndjekësve të saj. Me apo dëshirë moderatorja publikon shpesh foto e video me të në rrjete sociale dhe të dy kanë fituar simpatinë e publikut shqiptar. Megjithatë, ka edhe persona që mendojnë se nuk janë për njëri-tjetrin sepse një person publik dhe një person që s’do të ekspozohet nuk shkojnë bashkë.

Gjatë intervistës së fundit virtuale në Instastory dikush mori guximin t’i kërkonte Fjoralbës të ndahej nga partneri i saj. “Unë mendoj që një vajzë ekrani me një djalë të thjeshtë që s’do të ekspozohet nuk shkojnë. Më mirë të ndahen!” Ky mesazh nuk ka kaluar pa një përgjigje nga Fjoralba e cila i ka shkruar “S’të pyeti njeri. Ne të zotët e punës mendojmë ndryshe. Ti pse shqetësohesh?”.


Shtuar 10.08.2021 11:16