Kokainë mes prodhimeve të detit, merret vendimi për Denis Dodën

Gjykata e Durresit ka marrë vendimin për Denis Dodën, të arrestuar pas kapjes së 7 kg kokainë në konternierin me prodhime deti.

Doda, me detyrë administrator i firmës së prodhimeve të detit u arrestua pak ditë më parë pas aksionit ku u gjet dhe sasia e kokainës.

Denis Doda mohoi kategorikisht në gjykatë përfshirjen e tij në trafikun e drogës duke deklaruar se nuk kishte asnjë dijeni për sasinë e drogës në kontenierin e firmës që ai menaxhon. /albeu.com/


Shtuar 10.08.2021 11:22