“Na mungon çdo ditë”, Beatrix bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë (FOTO LAJM)

Beatrix Ramosaj ka prekur zemrat e ndjekësve me një dedikim për të atin e ndjerë.

Këngëtarja nëpërmjet një kujtimi të tij të vjetër shkruan në Twitter.

“Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur në qiell. Vazhdo të na shikosh duke buzëqeshur, sepse unë do të bëj krenar. Na mungon çdo ditë,” shkruan Trixa krahas fotos.

Babai i këngëtares ka ndërruar jetë shumë vite më parë ku i ka lënë të vegjël Albanin dhe Trixsën.

Kohët e fundit Beatrix ka kaluar një periudhë sfiduese për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother dhe historisë me Donaldin./albeu.com