Na bënë sërish lëmsh, Atdheu dhe Jasmina kthehen kundër Andit dhe Sarës (FOTO LAJM)

Atdheu ka konfirmuar ndarjen nga Sara që prej ditësh përflitej në media. Shkak u bënë postimet e Sarës, e cila shkruante se ishte beqare dhe se nuk i besonte më askujt.

Atdheu e ka konfirmuar lajmin me një postim në Instastory ku shkruan se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe flet për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine. Menjëherë kanë nisur dyshimet se bëhet fjalë për Andin, pasi ai dhe Atdheu e quanin veten vëllezër dhe për më tepër pas ndarjes nga Sara, Andi e Atdheu nuk ndiqen më në rrjete sociale.

“Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe, ndjesë për vonesën, por kam pasur disa probleme personale siç e keni kuptuar edhe vetë ndarjen ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën. Po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na keni mbështetur dhe vazhdoni të na mbështesni, mirënjohës për ju gjithë jetën. Gjithashtu me këtë do t’ju them që i kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë prapa krahëve disa herë, por e kam bërë një sy qorr. Tani u mbush kupa. Respekt për të gjithë ju”, shkruan Atdheu.

Ndërkohë mes gjithë kësaj rrëmujë ndërhyn dhe jasmine me një postim në InstaStory dhe vetëm sa bëri më lëmsh rrjetin. Jasmin publikoi një foto me Atdheun ku shkruan: Kujtime të bukura./albeu.com/

 


Shtuar 7.06.2021 10:16