Momente intime mes Heidit dhe Romeos: Më jep pak nga fryma jote (VIDEO)

Romeo dhe Heidi, janë një nga çiftet më simpatikë të krijuar brenda “Big Brother Vip 3”.

Ata kalojnë momente shumë të bukura me njëri-tjetrin dhe shprehin pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin.

Por, nuk ka mjaftuar me kaq, puthja e parë mes tyre tashmw ka ndodhur!

Mbrëmjen e djeshme, Romeo dhe Heidi, i kanë shprehur ndjenjat njëri-tjetrit dhe më pas kanë shkëmbyer një puthje mjaft pasionante.

Romeo: “Je shumë e bukur”.

Heidi: “Edhe ti, të pëlqej shumë”. (puthen)

Romeo: “Më jep pak nga fryma jote”.

Heidi: “Jo”.

Romeo: “Do më lësh pa frymë”?

 


Shtuar 20.02.2024 09:46