Më i paguari në Shqipëri? Shifra që merr Atdheu për një postim në Instagram

Atdheu është një ndër konkurrentët më të komentuar të Për’puthen, video të të cilit qarkullojnë shpesh në rrjet. Pak kohë më parë ai u largua nga programi, por u rikthye sërish me kërkesë të vajzave dhe publikut.

Atdheu është shumë aktiv dhe në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Sipas “Express”, konkurrenti i Për’puthen paguhet 500 euro për vetëm një postim, më shumë se disa nga personazhet vip që mund të kenë vite në ekran. Për shembull Ermal Mamaqi paguhet rreth 300€ ndërkohë qe Atdheu ka shifrën më të lartë.

Ai nuk ka reaguar ende rreth këtij fakti. Kujtojmë se Atdheu nuk është përputhur ende me asnjë ndër vajzat e programit.


Shtuar 4.05.2021 09:09