Kush largohet sonte nga Big Brother Vip?

Tre nga meshkujt e shtëpisë janë këtë javë në nominim.

Të martën Donaldi u vendos para një zgjedhjeje të vështirë.

Ai fitoi një udhëtim nëpër botë me Romeon, por për të realizuar këtë duhet të çonte tre banorë në nominim, përfshirë dhe veten. I vendosur në siklet, Donaldi tha se do të çojë në nominim veten, Ilirin dhe Meridianin.

Kështu një nga këta banorë do të eliminohet sonte nga shtëpia e Big Brother VIP.

Votoni në koment emrin e banorit që dëshironi të largohet!


Shtuar 7.01.2022 18:50