Konfirmohet data, ja kur vjen Maluma në Tiranë (FOTO LAJM)

Është përfolur shpesh për një koncert të këngëtarit të njohur Maluma në Tiranë, por u anulua për shkak të pandemisë.

Por, përmes një postimi në Instagram, Maluma ka zbuluar se ku do të performojë vitin e ardhshëm

Në listën e qyteteve ku do të zhvillojë turin, është dhe Tirana dhe koncerti i tij do të mbahet më 14 mars, Ditën e Verës./albeu.com


Shtuar 13.12.2021 22:17