Kejvina Kthella shkrin borën, del e zhveshur (VIDEO)

Modelja ka ngritur temperaturat me videon e fundit që ka publikuar.

Kejvina Kthella, ka vendosur të provokojë ndjekësit duke dal pothuajse e zhveshur në borë.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo shihet duke bërë lëvizje provokuese në ambient të hapur dhe luan me borë.

“Kujdes”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos teksa mori komente të ndryshme nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)


Shtuar 23.12.2021 23:33