“Je sëmurë prej Romeos dhe Beniadës”, Aleksia Peleshi përgjigjet nga shtrati i spitalit (VIDEO)

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, së fundmi ka postuar në Instastory një foto e shtrirë në spital. Aleksia, e cila është shumë e njohur në rrjete sociale, nuk ka zbuluar detaje për gjendjen e saj shëndetësore, por mesa duket tani është përmirësuar.

Këto momente të vështira vijnë pikërisht një natë pasi ish-i dashuri i saj, Romeo Veshaj i shprehu hapur pëlqimin modeles Beniada, në Big Brother VIP.

Pasi ka falenderuar ndjekësit për intertesimin, Aleksia ka sqaruar:

“Disa prej jush janë shumë të çdutishëm. Më kanë ardhur shumë mesazhe të tipit: A je në spital prej punatës së djeshme të Big Brother. Por jo, unë e ndoqa me shumë kënaqësi atë puntatë. Ishtë shumë e bukur, ishtë funny, ishte emocionuese, nuk e di për cfarë gjithë kjo dramë. Jam shumë mirë nga zemra, mashallah, por çfarë ti bëjë ndonjë tëmthi, ndonjë veshke”.

Kujtojmë se Aleksia ka pranuar se ka ende ndjenja për aktorin dhe foli edhe për ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj./albeu.com/


Shtuar 9.12.2021 11:43