I dha fund beqarisë, Fifi shpërthen në lot për ish-in? (VIDEO)

Fifi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas herë ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj personale. Së fundmi, ajo ka shpërndarë një video ku duket shumë e prekur.

Teksa këndon një pjesë nga kënga “Jetike” e artistes Semi Jaupaj, asaj i mbushën sytë me lot. Fifi ka zgjedhur që të mos e tregojë arsyen e përlotjes dhe ndër të tjera ka shkruar se loti e çliron dhe nuk e lehtëson, por kujtojmë se së fundmi, “Albeu.com” mësoi se Xhuljo i ka dhënë fund beqarisë dhe ka shpallur fejesën me partneren e tij, siç mund ta vini re edhe më poshtë nga fotot e shkëputura nga ceremonia e fejesës.

“Bash me rruzat e gjakut me kajt , bash pa e pas nplan e as nevoje me ta mledh ni lomsh te fyti .. bash qet ndjenje ma jep #Jetike @semijaupaj tentova plot here me e bo pa lot po prap ma jep n’zemer.. njejt Loti thjesht t’shliron . Nuk t’lehteson , thjesht qaq…Thank u @iamflorimumajesi ”, shkroi këngëtarja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)


Shtuar 1.07.2021 11:58