Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë, publikon foto nga dasma

Futbollisti belg, Keith Groeneveld, ka bërë të ditur se i ka dhënë fund beqarisë me partneren e tij të re. Sportisti, e bëri të ditur këtë përmes imazheve të ceremonisë së kurorëzimit, të cilat i publikoi në “Instagram”.

Muaj më parë, mediat raportuan se Keith kishte gjetur dashurinë e tij të re, pas lidhjes së shumëpërfolur me aktoren dhe deputeten e njohur Adriana Matoshi.


Shtuar 20.06.2024 10:18