I biri i feston ditëlindjen, Bieta Sulo: 4 vjetori i Kroit bëri bashkë 4 gjyshërit e tij

Sot, djali i Bieta Sulos, Kroi i Artë feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 4 vjeç dhe që në mëngjes është surprizuar nga gjyshërit, dy prej të cilëve ishin vaksinuar ndërsa dy të tjerët e kishin kaluar koronavirusin. Ata më në fund kanë festuar me nipin e tyre.

Në një postim në Instagram, Bieta Sulo shkruan: “4 vjetori i Kroit bëri më në fund bashkë 4 gjyshërit (pasi dy e kaluan dhe 2 u vaksinuan) Me sykat mbyllur shkuam lart dhe I gjetëm familjarët e të dashurit të mbledhur rreth tortës”, shkruan Bieta./albeu.com

 


Shtuar 13.05.2021 16:02