FOTO/ Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj surprizohen sërish nga fansat e tyre, ish-banorja e BBV bën gjestin e bukur

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi, vijojnë të jenë një prej çifteve më të komentuar dhe më të pëlqyer edhe pas përfundimit të Big Brother Vip 3.

Çifti i cili nisi romancën gjatë qëndrimin në BBV, janë surprizuar sërish nga fansat e tyre me një dhuratë të veçantë.

Ka qenë Heidi ajo e cila ka ndarë në rrjetet sociale një video ku tregon buqeta me lule dhe një fotoalbum me momentet e saj dhe të Romeos gjatë lojës në BBV.


Shtuar 19.06.2024 23:14