Eros Grezda baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i fëmijës

Futbollisti Eros Grezda dhe partnerja e tij, Ajsel Grezda janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë të mërkurë, çifti ka postuar një foto në rrjete sociale, ku njofton ndjekësit për ardhjen në jetë të Kian.

Futbollisti nga Gjakova është kurorëzuar disa muaj më parë me bukuroshen Ajsel Abazi.

Çifti jeton në Turqi, aty ky vazhdojnë dhe karrierën.

View this post on Instagram

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)


Shtuar 8.06.2023 09:54