“Erdha unë” Rikthehet Kejvina Kthjella, poston foto të nxehta (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë Kejvina vendosi të çaktivizojë llogarinë e saj në Instagram duke i njoftuar të gjithë se do të rikthehet.

“Përshëndetje shokë e shoqe! Kam vendosur të çaktivizoj profilin tim të Instagramit për një periudhë pasi kam nevojë të marr pak kohë për veten time të qetësoj mendjen e shpirtin tim. E do rikthehem me gjëra të mira e gjëra të bukura! E di që do ju mungoj. Por do e kaloni edhe këtë. Ju dua”, shkruante Kejvina.

Sot modelja ka menduar rikthimin e saj dhe ka bërë një njoftim për këtë të re nga jeta e saj sociale. Ajo ka postuar dy foto me bikini blu duke linjat e saj perfekte, ku nuk kanë munguar komplimentet e shumta.

“Erdha unë”, shkrua Kejvina./albeu.com


Shtuar 22.08.2021 18:45