Egla dhe Luizi kërcejnë në skenën e “After Party” “Big Brother VIP” (VIDEO)

“After Party” Big Brother VIP 3″, ka bërë bashkë banorët e këtij edicioni. Luiz Ejlli dhe Egla Ceno, janë bërë bashkë  dhe kanë kërcyer në skenë.

Në skenë performuan fituesi i edicionit të dytë, artisti Luiz Ejlli, Bardhi dhe Fifi.

Kjo festë e kuruar deri në detaje, bëri bashkë dhe shumë VIP-a, moderatorë, gazetarë, artistë dhe figura të televizionit dhe rrjeteve sociale.


Shtuar 28.05.2024 09:07