Edhe 28 vite më parë me mikrofon në dorë, e gjeni dot për cilën këngëtarë shqiptare bëhet fjalë (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme duket se Ronela Hajati është ndjerë tepër nostaligjike, duke përkujtuar fëmijërinë e saj përmes disa postimeve të bëra në rrjetin social Instagram.

Siç e ka treguar gjithmonë, talentin për muzikë dhe dëshirën e madhe e ka shfaqur që në vitet e para të jetës, siç duket edhe në këtë video ku është vetëm 4 vjeç dhe këndon e kërcen me shumë pasion.

Ronelës po i afron ditëlidnja e 32-të, prandaj nuk ka munguar as kjo video./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)