E njohët? 22 vite më parë, sot ndër banoret më të forta të “Big Brother VIP” (FOTO LAJM)

Po ta vëzhgosh foton e mësipërme për pak minuta, e sigurt që e njihni për kë bëhet fjalë.

Në foto është moderatorja Kiara Tito. Që në ditët e para të Big Brother VIP, Kiara mori një vëmendje të madhe për shkak të ngamimeve e më pas lidhjes me Luizin. Çifti madje zhvilloi edhe dasmën në reality show ku edhe u finalizua lidhja e tyre dhe bëri mjaft bujë në rrjet.

Ajo tashmë konsiderohet si banore e fortë dhe pretendon finalen, edhe pse nuk janë të paktë që thonë se loja e saj është favorizuar nga Luizi.
Moderatorja është 27 vjeç dhe ditëlindja e fundit ishte më specialia për të, siç u shpreh edhe vetë ajo pasi e festoi në shtëpinë më të famshme në vend dhe gjithashtu krah partnerit të saj./albeu.com/