E ngacmoi që ditën e parë, DJ PM zhgënjen Sarën: Do lidhesha vetëm për lojë (VIDEO)

DJ PM është konkurenti më i ri që i është bashkuar shtëpisë së “Big Brother”.

Ishte ai që shprehu një simpanti ndaj Sarës duke thënë që dëshironte ta njihte akoma më shumë.Flirti filloi që në momentet e para që DJ iu bashku shtëpisë ku filloi të ngacmojë Sarën dhe të përkujdesjej për të.

Por mbrëmjen e djeshme në një lojë të zhvilluar mes banorëve, DJ PM është pyetur nëse do të lidhej me Sarën vetëm për lojë dhe ai është përgjigjur menjëherë: “Po”.

Sara është çuditur nga përgjigja, por e ka përgëzuar për sinqeritetin, më pas në një diskutim me Arjolën, Sara është shprehur e zhgënyer duke thënë se DJ PM nuk duhet të ishte shprehur ashu./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 7.11.2021 09:11