Dy javë përpara finales, Roza Lati eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales.

Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që e vendosi në këtë televotim pas Kutisë së Pandorës.

Përpara daljes nga shtëpia, Roza nuk i mbajti dot lotët, duke përshëndetur të gjithë banorët e tjerë.

Në studio ajo hapi biletën e “Lori Caffe”, e cila ishte vetëm vajtje./albeu.com


Shtuar 11.05.2024 23:50