”Duke pritur mrekullinë që Zoti zgjodhi të na bekojë”, Orinda Huta jep lajmin e ëmbël (FOTO LAJM)

Pas zërave se është shtatëzënë, Orinda Huta dhe Turjan Hyska kanë zgjedhur ditën e sotme për të konfirmuar lajmin e ëmbël.

I pari ka qenë Turi ai që ka publikuar foton e me nënshkrimin: “Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një beb. Katërshja fanstastike”.

Me pas ka qenë vetë këngëtarja që ka postar një tjetër foto, ku çifti shfaqej i lumtur dhe i qeshur. “Duke pritur mrekulline qe Zoti zgjodhi te na bekoje…-shkruan kengetarja.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)


Shtuar 14.03.2021 14:21