Ç’do thotë Bora? Donaldi flirton me Beatrixin dhe përfundojnë në dush bashkë (FOTO LAJM)

Donadi dhe Beatrixi kanë mohuar të kenë një pëlqim për njëri-tjetrin, por kjo derisa Semi ishte brenda “Big Brother”.

Që natën e parë që shoqja e ngushtë e Bora Zemanit la shtëpinë u duke se Donaldi dhe Beatrix u hodhën në krahët e njëri-tjetrit.

Flirtimet duken qartë edhe nga ekrani. E madje mbrëmjën e djeshme Beatrixi dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë duh bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.

Ndërkohë Semi e ftuar ditën e djehsme në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë.

Po Bora? Ç’do thotë Bora?./albeu.com/


Shtuar 29.11.2021 09:29