Merr flakë pallati në Korçë, 3 familje përfundojnë në qiell të hapur

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur në Korçë mëngjesin e sotëm ku një pallat është përshirë nga flakët duke nxjerrë në qiell të hapur 3 familje.

Sipas informacioneve të para mësohet se zjarri ka rënë aksidentalisht dhe dyshohet se shkak ka qënë oxhaku.

Nga ky zjarr nuk ka fatmirësisht asnjë shtetas të lënduar por vetëm dëme të mëdha materiale. /albeu.com/


Shtuar 29.11.2021 09:30