Bledi Mane zbulon sekretin e Erjola Doçit: E mban të fshehtë, por është e lidhur me…

Gazetari Bledi Mane, teksa ishte i ftuar në programin e “Diell”, ka folur rreth banorëve të “Big Brother Vip 3”, ku përmend Erjolën, duke u shprehur se ajo ka një të dashur jashtë dhe është një reper mjaft i famshëm.

Pyetje: Kë pëlqen Erjola Doçi aty brenda?

Bledi Mane: “Ne e kemi Erjolën shoqe dhe ajo ka një lidhje jashtë”.

Pyetje: Ky qenka lajm, kë ka Erjola jashtë?

Bledi Mane: “Me një emër të njohur, po na ndjek nga Gjermania. Është emër i njohur i repit, kaq mjafton”.


Shtuar 4.03.2024 08:50