Beatrix Ramosaj del nga shtëpia e “Big Brother Vip”

Beatrix Ramosaj ka dalë nga shtëpia e Big Brother. Por jo për të lënë përfundimisht garën si konkurrente e edicionit VIP. Këngëtarja është surprizuar nga produksioni, duke shkuar drejt Pallatit të Kongreseve për të dëgjuar vëllain e saj, Albanin teksa performon në Festivalin e Këngës.

Albani konkurron me këngën “Theje”, e cila është konsideruar si një ndër pretendentet kryesore për të fituar. Kujtojmë që më parë, ishte caktuar që të prezantonte Bora Zemani këtë edicion të Festivalit të Këngës. Por më pas ajo u tërhoq dhe madje, përflitet se arsyeja ka qenë pikërisht Beatrix.


Shtuar 28.12.2021 21:24