Balina flet me emra: Kush do shkojë në finalen e BB VIP (FOTO LAJM)

Balina Bodinaku, opinionistja e “Big Brother Vip”, ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku ka treguar tre emrat që sipas saj duhet të shkojnë dhe meritojnë natën finale.

Sipas Balinës Iliri, Donaldi dhe Arjola janë tre lojtarët më të fortë dhe mund të shkojnë në finale.

Gjithashtu Balina tha se Beniadën e pëlqen shumë sepse është shumë reale.

“Kisha krijuar një mendim që në fillim dhe nuk është se e kam ndryshuar shumë edhe sot pas më shumë se 50 ditësh. Mendoj se Iliri, Donaldi, Arjola, mund të shkojnë në finale, janë të fortë. Beniada më pëlqen po ashtu shumë. Atë gocë e dua sepse çdo gjë te ajo është ndryshe, reale”, tha Balina.


Shtuar 27.11.2021 14:33