Arjan Konomi uron Bora Zemanin, por ky thumb nuk do t’i pëlqejë aspak Donaldit (VIDEO)

Bora Zemani është personazhi i momentit në mediat rozë dhe jo vetëm. Përfshirja e saj në trekëndëshin e dashurisë Bora-Donald-Beatrix e ka vënë në qendër të vëmendjes duke patur gjithë kohës interesin e publikut.

Ditëlindja e 30 e gjeti në këtë situatë, prandaj edhe festa ishte gjgante, me shumë të ftuar miq e më tëpër personazhe public e gjithashtu nuk mungoi as prania e mediave.

Mes urimeve dhe dashurisë që i është ofruar nëpërmjet mesazheve të këndshme, ajo që tërhoqi vëmendjen duke na bërë të githë përshtypje është pikërisht mesazhi i opinionistit të “PërPuthën” Arjan Konomi. Deklarata e tij vjen si një thumb për historinë e mbyllur të dashurisë midis Borës dhe Donaldit.

“I kam thënë ke shpëtuar nga shumë gjëra.”- ka thënë ai, duke na bërë të kuptojmë që i referohet lidhjes së saj me banorin e “Big Brother”.


Shtuar 15.01.2022 10:49