Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, humb jetën një grua (VIDEO)

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Rrugen e kombit, ku ka humbur jeten një grua.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rreshen në afersi të Milotit.

Lezhë/Informacion paraprak

Në vijim të informacionit paraprak ju informojmë se ka ndërruar jetë shtetasja Gj.Ll., e cila ndodhej pasagjere në mjetin me drejtuese shtetasen B.Ll. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve. /albeu.com/


Shtuar 15.01.2022 10:47