Ana e panjohur e Tea Trifonit, hap zemrën dhe garderobën për maturantet (FOTO LAJM)

Tea Trifoni ka hapur një tjetër ‘Ask a question’ me ndjekësit e saj dhe gjejeni çfarë pyetjesh mori? Pjesa më e madhe e ndjekësve, vajza në këtë rast, i kërkojnë fustane mature pasi nuk kanë mundësi të blejnë.

Dhe Tea nuk nguroi fare që të japë përgjigjen ‘po’ për të gjitha. Me pak fjalë ish-pjesëmarrësja e ‘Përputhen’ nuk e ka problem fare të lirojë pak nga garderoba e saj për të ndihmuar disa vajza që kanë nevojë për të.

A do e mbajë fjalën apo jo, mbetet për t’u parë, sigurisht nëse do vendosë të tregojë publikisht për finalizimin e bamirësisë.

 

Shtuar 22.06.2021 12:40