Almeda i bën dedikimin e ëmbël për ditëlindje, por përgjigja e Tolgës në shqip ishte surpriza (VIDEO)

Tolgahan Sayisman, bashkëshorti i Almeda Abazit feston sot ditëlindjen e tij të 41-të.

Me anë të një postimin ne Instagram, bukuroshja shqiptare ka ndarë urimin e saj për bashkëshortin.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime dhe babi më të mirë ♥️ të duam ♥️”, ka shkruar Almeda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Nga ana tjetër Tolgahan ka kthyer përgjigjen e tij në koment, në shqip. “Të dua shumë”, ka shkruar ai ndërsa komenti ka marrë qindra like nga ndjekësit.


Shtuar 17.12.2022 17:14