Ҫfarë po ndodh me çiftin? Ngeli si debil, fjalët e Heidit mërzisin Romeon

Ҫifti në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip3”, Heidi Romeo, duket se kanë pasur përsëri keqkuptime me njëri-tjetrin.

Ka qenë Heidi ajo që e ka quajtur debil,  ndërsa Romeos i ka mbetur hatri me fjalën ‘debil’ që Heidi përdori ndaj tij gjatë misionit që kishte nga prodiksioni, kur hiqej si motër e vëlla me Lidin.

Romeos i vjen inat se nuk kuptoi asgjë dhe ngeli si debil”, kishte thënë Heidi, gjë që u transmetua në prime-in e së shtunës.

Ditën e djeshme, Heidi i kërkoi falje Romeos, duke i shpjeguar se nuk e kishte në atë kontekst. Megjithatë, ky i fundit dukej paksa i mërzitur.

Heidi:Nuk është për të të ofenduar, unë kam qenë e para që kam thënë që ke dalë super mirë”.

Romeo:Dhe futesh aty brenda dhomës së rrëfimit dhe thua ‘Romeos i vjen inat se ka dalë si debil’”.

Heidi:Po pra se nuk e ka kuptuar situatën, është si ‘stupido’”.

Romeo: “Po pra, pikërisht”.

Heidi:Po nuk ishte aq rëndë nga ana ime, e di që ‘debil’ është e rëndë, po nuk e kam thënë në atë konotacion. E kam thënë ‘tipo stupido’, se në italisht është ndryshe, nuk po justifikohem”.

Romeo:Po ma përdorin 100 veta tjerë tani prandaj”.

Heidi:Më fal”!


Shtuar 8.04.2024 15:29