Zhduket vajza e mitur në Elbasan, nëna alarmon policinë

Një nënë në Elbasan ka denoncuar e alarmuar në polici zhdukjen e vazjës së saj të mitur.

Vajza në fjalë është shtetasja me inicialet M.K dhe dyshohet të jetë larguar nga banesa në lagjen Beqir Dardha.

“Më datë 18.12.2021, shtetasja, M. K., ka kallëzuar se është larguar nga banesa vajza e saj, e mitur me iniciale E.K., banuese në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan”, thotë policia.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme./albeu.com/


Shtuar 19.12.2021 10:51