Zbulohet emri, kush është nëna e 3 fëmijëve në Shkodër që u gjet e pajetë

Janë  zbardhur detaje nga ngjarja e rëndë  në Shkodër ku një  grua e identifikuar si Rudina Emini u gjet e pajetë .

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë  me vrasje apo vetëvrasje.

Policia ka mbërritur në  vendngjarje ku ka nisur dhe hetimet për ngjarjen. /albeu.com/

Shtuar 15.04.2021 15:07