VIDEO/ Rama pret liderët e BE-së dhe rajonit, i zoti i shtëpisë i uron mirëseardhjen

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka pritur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” liderët e rajonit dhe udhëheqësit e BE-së, në nisje të Samitit historik të Procesit të Berlinit.

“I zoti i shtëpisë” i uroi mirëseardhjen të gjithë liderëve, të cilët mbërrin një nga një jashtë ambienteve të kryeministrisë.

/Albeu.com 


Shtuar 16.10.2023 11:11