VIDEO/ “Luizi tallet, i ha pjatën e gjellës edhe i jep dy cigare”, Armaldo nis sherrin: Ky është ofendim

Luizi prej ditësh e shfrytëzon buxhetin për të blerë cigare. Kjo gjë e ka ndarë nga banorët e tjerë, që kontribuojnë për t’u ushqyer.

Dhe pse Luizi e gjeti zgjidhjen, duke marr vakt në këmbim të cigareve, Armaldo nuk bie aspak dakord me këtë situatë.

“Tallesh ti, i ha pjatën e gjellës atij dhe i thua merr 2 cigare. Është ofertë kjo që bën ti. E ofendon tjetrin”, tha Armaldo që duket mjaft i acaruar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 8.01.2023 23:48

Tags: ,