VIDEO/ Haaland nuk ka të ndalur, shënon sërish për 0 me 3

Mesa duket këtë sezon Erling-Braut Haaland është i pandalshëm.

Vetëm 13 minuta pas shënimit të golit të parë ndaj Leeds, Haaland ka shënuar dhe të dytin personal duke e çuar rezultatin në 0 me 3.

SHIKONI GOLIN: 

 


Shtuar 28.12.2022 22:28