U gjet i shtrirë në tokë, vdes në spital 55-vjeçari në Elbasan

Ditën e sotme rreh orës  14:50, në lagjen  “Brigada 17 Sulmuese”, Elbasan, një shtetas ende i paidentifikuar ( endacak) rreth 55 vjeç, është gjetur i shtrirë ne tokë pa shenja dhune i cili më pas ka ndëruar jetë në Spitalin Rajonal Elbasan.

Nga hetime paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqet natyrale,  grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 27.07.2021 16:06