Tuneli në “Rrugën e Arbrit”, Rama video me mbështetësin e PD: Do fitojë populli dhe pastaj do ju nxjerrim dhe ju nga tuneli (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video të pazakontë në faqen e tij të “Facebook” teksa takohet me një mbështetës të Partisë Demokratike.

Takimi ka ndodhur gjatë inspektimit të tunelit në “Rrugën e Arbrit”. Mbështetësi e pyet se kush do fitojë dhe Rama i përgjigjet se do fitojë populli.

“Rruga e Arbërit, Tuneli nr 3; Ne do të fitojmë dhe do ta nxjerrim edhe PD nga tuneli?”, shkruan Rama.
Mbështetësi i PD: Erdha këtu në tunel dhe gjeta në inspektim zotin kryeministër. Do fitosh ti apo ne? Kush do fitojë?
Rama: Do fitojë populli shqiptar dhe pastaj do ju nxjerrim dhe ju nga tuneli. Hajde, mirupafshim.


Shtuar 14.04.2021 11:48