Tregoni kujdes! I nxehti “pushton” Shqipërinë, ja sa shkojnë temperaturat ditën e nesërme

Dita e nesërme pritet të jetë me temperatura të larta. Në Tiranë parashikohet që temperaturat të arrijnë 36 gradë.

Mot shumë i nxehtë veror parashihet të mbajë edhe ditëve të ardhshme.

Temperaturat do të shënojnë rritje edhe më të mëdha, kurse zhvillimet e vranësirave do të jenë të pakta dhe të izoluara edhe gjatë fundjavës.


Shtuar 19.06.2024 19:58