Të gjitha serioze, si u veshën sot në seancë zonjat e Kuvendit (FOTO LAJM)

Sot ka seancë plenare në Kuvend, dhe si çdo javë, ajo që bie në sy janë veshjet e grave politikane.

Këtë të enjte, të gjitha kishin zgjedhur të vishnin kostume, dhe kjo mbase për shkak të motit të ftohtë.

Ngjyrat që dominonin ishin e zeza, bezha dhe e kuqja.

Shihni më poshtë fotot e LSA./albeu.com


Shtuar 9.12.2021 13:43