Të akuzuar për gjoba dhe drogë, momenti kur policia shkatërron grupin kriminal (VIDEO)

Policia ka shkatërruar një grup kriminal që merreshin me gjobëvenje dhe me drogë.

Në aksionin pranë TEG-ut,  mësohet se në prangat e policisë kanë përfunduar 5 persona.

Ende nuk bëhen të ditura emrat e personave nga policia. /albeu.com/


Shtuar 12.04.2021 19:29

Tags: ,