Super Juventus, përmbyset rezultati në Olimpico (VIDEO)

Juventus ka barazuar rezultatin në minutën e 50-të me anë të golit të Alex Sandro.

Mbrojtësi anësor brazilian ka goditur nga distanca dhe me anë të një devijimi të vogël, topi ka përfunduar në rrjetë.

Por vetëm pak minuta më vonë, Vlahovic ka realizuar një gol shumë të bukur duke përmbysur rezultatin./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin e Sandros

Shikoni golin e Vlahovic

Shtuar 11.05.2022 22:15